SAVI STUCCO

Savi stucco on veneetsialikult varjunditerohke imeõhuke viimistluspahtel , mis võimaldab luua kristalselt läikivaid või siidiselt matte pindasid. Vastavalt tehnikale jääb tulemus peegelsile või mitmekülgse mustriga. Savi stucco sobib kasutamiseks paljudel erinevatel pindadel kuivades siseruumides.

Savi stucco on 100% looduslik ja väikese ökoloogilise jalajäljega viimistluspahtel, olles interjööri pilkupüüdev dekoratiivne element. See Jaapani meistrite tuhandete aastate vanustest tehnikatest ja materjalidest inspireeritud nüüdisaegne Lõuna-Eestis toodetud peenpahtel on nagu kunstiteos, mille läikega pinnal peegelduv muster loob luksusliku atmosfääri vaid mõne õhukese kihiga ja segamine värvimuldadega annab võimaluse luua lõputu valiku toone. Kelluga töödeldud pind on tugev nagu kivi ja pehme nagu siid.

Savi stucco sobib ideaalselt kuivadesse siseruumidesse dekoratiivseks viimistluseks nii seintele, lagedele kui ka ahjudele, kaminatele ja pliitidele. UKU savi stuccot on kerge paigaldada ja tänu siledale läikivale pinnale on selle hooldus väga lihtne.

Sobivad aluspinnad otse paigaldamiseks: krohv (savikrohv, lubikrohv, mineraalkrohvid)
Sobivad aluspinnad nakkekihi ja lauspahtelduse või krohvikihi puhul: kipsplaat, kipskiudplaat (Fermacell), puitkiudplaat (tuuletõke, Steico, Skano), kivi, betoon.
Värvus: valge, lumivalge, oranž, sinep, hall, sirel, kollane, punane, sinine, beež, karamell, roheline, must
Tera suurus: 0–0,2 mm
Kulu:
400–600 g/m2
Pakendid: 1 kg ämber, 5 kg ämber, 10 kg ämber

Tootejuhend
Paigaldusvideo

Mõtled, kas savi stucco sobib sinu projekti? Võta meiega ühendust ja leiame koos parima lahenduse.