Previous
Next

HÕRE
PILLIROOMATT

Hõre pilliroomatt on krohvimise alusmatt, mida valmistatakse naturaalsest pilliroost. Rookõrred on õmmeldud paralleelselt kokku peenikese roostevaba traadiga. Hõre roomatt on sobilik kasutamiseks krohvi alusmaterjalina nii siseruumis (seinad, laed) kui ka väljas (seinad).

Hõre pilliroomatt krohvimiseks 10 m²/rull (1,6 x 6,25 m)

Previous
Next

PILLIROOPLAAT

Rooplaati toodetakse kaheks erinevaks otstarbeks – krohvialuseks plaadiks ja kasutamiseks sisekujunduses ehk dekoratiivplaadina, mis valmistatakse parima kvaliteediga pilliroost. Rooplaat materjalina on keskkonnasõbralik ning on olnud ehituses kasutusel juba sajandeid.

2,5 cm paksune rooplaat 1,2 m²/plaat (0,6 x 2 m)
5 cm paksune rooplaat 1,2 m²/plaat (0,6 x 2 m)

Previous
Next

TIHE
PILLIROOMATT

Tihedat roomatti kasutatakse peamiselt piirdeaiana, aga samuti on sellega võimalik katta lihtkonstruktsiooniga ehitisi või luua rippuvaid vaheseinu. Veel kasutatakse roomatti sisekujunduses dekoratiivelemendina. Seda saab paigaldada nii puidule kui ka kiviseintele.

Roomatt (tihe) dekoratiivne 6,25 m²/rull (1 x 6,25 m)
Roomatt (tihe) dekoratiivne 10 m²/rull (1,6 x 6,25 m)
Roomatt (tihe) dekoratiivne 12,5 m²/rull (2 x 6,25 m)

Previous
Next

PAJUVITSAMATT

Pajumatte kasutatakse aedade katmiseks ning kohtades, kus on vaja tuulevarju või privaatsust. Pajuvitsamatt on tugev ja vastupidav ning punutud roostevaba peenikese traadiga. Pajumatte saab paigaldada nii puidule kui ka kiviseintele.

Pajuvitsamatt (tihe) dekoratiivne 3 m²/rull (1 x 3 m)
Pajuvitsamatt (tihe) dekoratiivne 4,5 m²/rull (1,5 x 3 m)
Pajuvitsamatt (tihe) dekoratiivne 6 m²/rull (2 x 3 m)