TADELAKT

Tadelakt on 100% looduslik dekoratiivne lubi-viimistluskrohv, mis on inspiratsiooni saanud Marokost. UKU tadelakt on innovaatiline Eesti toode, mis järgib tuhandete aastate vanuseid eksootilisi traditsioone. Selle tootmiseks on kasutatud päikeseenergiat ja piirkondlikke looduslikke materjale.

Tadelakt sobib kasutamiseks vannitubades ja dušinurkades ning on populaarne ka elutubades ja kontorites. Tadelakt on hea valik dekoratiivsete elementide loomiseks, nagu potid, kausid, kerad, riiulid vannitoas või köögis jne.

Viimistletud pind on vetthülgav ja vuugivaba, tänu millele sobib see ka niiskete ruumide, dušinurkade, vannide ja valamute viimistlemiseks. Tadelakt järgib aluspinna reljeefsust, mis võimaldab luua kumeraid pindasid, katta nišše ja eenduvaid vorme.

UKU tadelakt on kreemvalget tooni kuiv krohvisegu, mille kasutamiseks on vaja lisada vaid vett. Värvimuldade lisamine annab võimaluse luua lõputu valiku toone.

Vetthülgava pinna saamiseks tuleb kasutada traditsioonilisi tadelakti töövõtteid ja -vahendeid: poleerimiskivi, oliiviõliseepi ja pühendumist. Tulemuseks on eksklusiivne ja kordumatu pind.

Värv: valge, võimalik toonida värvimuldadega
Tera suurus: 0–1 mm
Sobivad aluspinnad: hüdrauliline lubikrohv
Kulu: 3 kg/1 m²
Pakend: 2,5 kg ämber, 10 kg ämber, 20 kg ämber

Tootejuhend
Toonikaart
Paigaldusvideo